"Şifremi veya Firma Kodumu Unuttum" linkine tıklayarak açılan pencereye sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz. Girmiş olduğunuz kayıtlı e-mail adresine firma kodunuz otomatik mesajla gelecektir, gelen mesajda ki linke tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Sayfa da "Şifremi veya Firma Kodumu Unuttum" linkinin altında "Oturumu Kurtar" seçeneği çıktıysa, buraya tıklayarak kullanıcı adı ve şifreniz ile tekrar giriş yapınız. Bilgibayim B2B sitemiz en sağlıklı Chrome Tarayıcısı ile çalışır, tarayıcınızda önbelleği ve geçmişi silerek tekrar deneyebilirsiniz.

Bir tarayıcıda sistemden çıkış yapmadan sayfa kapatılır ve başka bir tarayıcıdan giriş yapılmak istenirse bu uyarı alınır. Sayfa da "Şifremi veya Firma Kodumu Unuttum" linkinin altında ki "Oturumu Kurtar" seçeneği çıktıysa, buraya tıklayarak kullanıcı adı ve şifreniz ile tekrar giriş yapınız.

Pop-up ayarlarını kontrol edilmeli, sonrasında bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısını açıp sağ üstte diğer ayarları tıklayınız. Alt sekmede gelişmişi tıklayınız. "Gizlilik ve güvenlik"in altında İçerik ayarlarını tıklayın. Pop-up'lar ve yönlendirmeleri tıklayın. Üstte ayarı İzin veriliyor yapın.

Tarayıcı geçmişinizi silerek tekrar deneyiniz ve kullanmış olduğunuz tarayıcının güncel sürümünde olduğuna emin olunuz.

Sistemimize firmanızın muhasebe bilgilerinin güncellenmesi gerektiğinin bilgisidir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistemden "Güvenli Çıkış" yapmadan tarayıcıyı kapatırsanız, oturumunuz açık kalır ve bir sonraki girişinizde sorun yaşayabilirsiniz. B2B Kanalından işlemlerinizi tamamladıktan sonra sağ üst tarafta bulunan "Çıkış" butonuna tıklayarak oturumu kapatınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan "Adresli Yangın Paneli Aktivasyon Kodu İçin Lütfen Tıklayınız" yazan resime tıklayıp, açılan sayfada aktif etmek istediğiniz panelin seri numarasından bulunuz, sağ tarafındaki aktivasyon linkine tıklayarak açılan formu doldurunuz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüden "Arıza Takip" sekmesine tıklayarak açılan sayfada, teknik servisine gönderilen ürünlerinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüden "Online Ödeme" sekmesine tıklayarak, açılan sayfadaki bilgileri doldurarak "Ödeme Yap" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüden "Hesabım" sekmesinin üzerine gelerek, açılan menüde "Hesap Ekstresi" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada belirlediğiniz tarih aralığını girip "Extre Göster" butonuna tıklayarak hesap extrenizi görebilirsiniz.

Ürün stokta kalmamış olabilir veya stok mikrarı üzerinde alınmış siparişler olabilir. Satış temsilcinizi arayarak bilgi alabilirsiniz.